Wasz najważniejszy dzień

w Folwarku Żuławskim

Wesele to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu, warto więc nadać mu niezwykłą oprawę starannie wybierając miejsce uroczystości. Położenie Folwarku Żuławskiego w cichej i spokojnej okolicy, ale w bezpośrednim sąsiedztwie Elbląga, z bardzo dobrym dojazdem i w niepowtarzalnych wnętrzach domu podcieniowego to tylko jedne z atutów cenionych przez naszych klientów.

Najważniejszym elementem jest kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji imprez weselnych, życzliwy i profesjonalny personel oraz domowy smak przygotowywanych przez naszych kucharzy potraw.


Sala bankietowa

Dysponujemy Salą bankietową wraz z przylegającym do niej dużym tarasem o łącznej powierzchni 357 m², przystosowaną do organizacji imprez dla 160 osób. Na miejscu posiadamy pełne zaplecze gastronomiczne, aby sprostać wszystkim Państwa wymaganiom.
Przy rezerwacji Sali bankietowej, cały obiekt wraz z częścią hotelową, jest na wyłączność gości.

Gastronomia

Dołożymy wszelkich starań, aby dzień ślubu pozostawił po sobie niezapomniane wrażenia. Na tak ważną uroczystość przygotowujemy specjalne menu ustalane indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami i upodobaniami Młodej Pary i zaproszonych gości.

Dekoracje

Zadbamy o odpowiednią atmosferę Państwa wesela troszcząc się o wszytskie szczegóły. Odpowiednie deokracje i wystrój dopełniają wyjątkowości tego ważnego dnia. Pomożemy także w rekomendacji profesjonalnych fotografów, florystów i zespołów muzycznych, tak aby uroczystość pozostawiła niezapomniane wspomnienia wyjątkowości i elegancji.

Teren rekreacyjny

W okresie letnim do dyspozycji gości jest duży teren rekreacyjny z możliwością zorganizowania poprawin dla dowolnej ilości osób. Opcja ta ze względu na piękny teren wokół budynku cieszy się duża popularnością. Zmęczonych gości po całonocnej zabawie najpierw zapraszamy na śniadanie, które w letnie dni serwujemy na tarasie.

Pakiet weselny

Młoda Para otrzymuje od nas w prezencie :
  • Salę bankietową
  • Kieliszek wina musującego na toast powitalny
  • Ozdobny chleb weselny
  • Księgę gości weselnych
  • Nocleg dla Pary Młodej w apartamencie

Oferta weselna

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy przykładową ofertę weselnej roczystości. Od wieczornych pokazów tematycznych z degustacją (w stylu meksykańskim, hiszpańskim, regionalnym ), po taneczne i muzyczne show przygotowane przez profesjonalnych artystów. Istnieje możliwość zorganizowania pokazów kulinarnych, barmańskich, baristycznych, a całą uroczystość zwieńczyć pokazem sztucznych ogni.

[OFERTA WESELNA 2023]

[OFERTA DODATKOWA ]

Kontakt i rezerwacje

kontakt@folwarkzulawski.pl
+48 602 635 070
+48 578 112 110

Władysławowo 4A
82-310 Elbląg

Jadąc od strony Malborka proszę nie korzystać ze skrótu przez Jegłownik i Wikrowo tylko dojechać do obwodnicy Elbląga i i kierować się na Gdańsk. Znajdujemy się ok. 2 km za Elblągiem w stronę Gdańska.
Najlepiej uzywać google maps wpisując Folwark Żulawski lub Adamowo Osiedle

Współrzędne GPS (54.159 N, 19.3295 E)